VIME

Sanal iletişim ve etkinlik platformu

VIME (Virtual Medical Events)

Dünyanın sağlık sektörüne yönelik geliştirilen ilk sanal iletişim ve etkinlik platformu.

 

MITS dünyada sağlık sektörünün ihtiyaçlarına göre geliştirilen ilk sanal iletişim ve etkinlik platformu olan VIME üzerinde, 2010 yılından bu yana 20’nin üzerinde sanal eğitim ve etkinlik projesi gerçekleştirmiş ve projeleri ile Türkiye’de 30.000’den fazla hekime ve 60.000’in üzerinde son kullanıcıya ulaşmıştır. MITS, ürün yönetimlerinin gereksinimlerine göre sanal kongreler, sanal sempozyumlar, sanal ürün lansmanları, konsept sanal öğrenme merkezleri düzenleyerek firmaların hedef kitleleri ile maliyet etkin şekilde, yenilikçi teknolojilerle sürekli iletişim halinde olmalarını sağlamaktadır.

 

VIME üzerinde gerçekleşen sanal etkinliklerde hekimler, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen akademisyenlerin sunumlarını izleyebilir, konuşmacılara sorular sorabilir, tartışmalara katılabilir, meslektaşlarıyla iletişim kurabilir, ilgili firmanın ürünleri hakkında bilgi alabilir ve katılımları sonucunda sürekli eğitim kredisi kazanabilirler. Dolayısıyla hekimler kolayca ulaşılabilen interaktif ve yenilikçi bir ortamda bilgilerini yenilerken, firmalar aktif şekilde ürünlerini hedef kitlelerine tanıtırlar.

 

VIME sanal etkinlik sistemi, 28596.01 dosya numaralı; “BİR SANAL ETKİNLİK ALANI YAYINLAMA SİSTEMİ” başlıklı ve uluslararası sınıfı G06F17/30 olan PT 2011/11267 no’lu patent başvurusu ile koruma altındadır.

 

VIME platformu üzerinde sanal kongreler, sanal etkinlikler veya sanal eğitim platformları gerçekleştirmek için bizimle hemen iletişime geçin.

Demo İstiyorum

VIME Altyapısı ile Geliştirilmiş Projeler

Ecardio

E-Cardiology Academy, Kardiyoloji alanında sürekli güncellenen kaliteli içeriği ile uluslararası sanal öğrenme merkezi olarak tasarlandı.

www.ecardioacademy.com

MUSE-AF

MUSE-AF Atriyal Fibrilasyon E-Sempozyumu, Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı’nın uluslararası MUSE-AF projesi kapsamında gerçekleştirdiği yenilikçi eğitim projesi.

1arada

Abdi İbrahim - Tüm terapötik alanlar: 1arada Türkiye'nin hekimlere yönelik en geniş kapsamlı ve en büyük ölçekli online projesidir. Aile Hekimlerini dijital dünyada buluşturan "1arada" sanal şehri, “Chief Information Officer-CIO Ödülleri 2012”nin "En Yenilikçi Proje" kategorisinde ödül aldı.

Bir Dünya Diyabet

AstraZeneca ve Bristol-Myers Squibb'in ortak pazarladığı Onglyza ürününün lansmanı için bir sanal dünya gerçekleştirildi.

PAH Online Sanal PAH Kliniği

Bayer Almanya - Kardiyovasküler / Metabolik Grubu: Dünyanın ilk sanal pulmaner hipertansiyon kliniği. Pah-Online Sanal PAH Kliniği, Bayer Global’in düzenlediği ve tüm ülkelerin katılımıyla gerçekleşen yarışmada, "Best of the Best" ödülünü aldı.

Metabolizma Hastanesi

Novartis Türkiye - Solunum Grubu, Kardiyovasküler / Metabolizma Grubu: Metabolizma Hastanesi ile entegre çalışan, canlı video tabanlı sanal ziyaret sistemi gerçekleştirildi. Proje Interactive Media Awards (IMA) 2012’de Outstanding Achievement – “Medical” ödülü aldı.

Kazabam

AstraZeneca Turkey - Solunum/Gastroenteroloji Grubu, Kardiyovasküler / Metabolizma Grubu: Türkiye'nin ilk sanal sağlık kasabası. Kazabam üzerinden hekimlerin AstraZeneca uzmanları ile canlı video konferans yapabilmelerini sağlayacak tıkla konuş sistemi gerçekleştirildi.

PfizerIn

Pfizer Türkiye e-oryantasyon projesi.

Ekardiyo

E-Kardiyoloji Akademisi Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı'nın katkılarıyla hazırlandı. Kardiyoloji alanında Türkiye'nin en büyük video tabanlı sanal öğrenme merkezi olarak tasarlandı. İki haftada bir internet tabanlı "Kardiyoloji Sohbetleri" canlı yayın programı gerçekleştirildi ve 9 ay içerisinde 5500 hekime ulaşıldı.

www.ekardiyo.com

İnmenin Kalbi

Boehringer Ingelheim şirket içi eğitim planformu.

Ekzema Nedir?

Ekzema üzerine interaktif video uygulaması gerçekleştirildi.

Solunum Hastanesi

Novartis Türkiye - Solunum Grubu, Kardiyovasküler / Metabolizma Grubu: Türkiye'nin ilk sanal eğitim hastanesi. Solunum Hastanesi üzerinden Toraks ve TÜSAD kongrelerinde canlı yayınlar gerçekleştirildi, canlı video tabanlı sanal ziyaret sistemi gerçekleştirildi.

Doğum Kontrol Hapım

Bayer Türkiye ve Türkiye Aile Planlaması Derneği ile iş birliği içerisinde online interaktif video uygulaması gerçekleştirildi.

Lenalidomid 360

Celgene Türkiye - Hematoloji / Onkoloji Grubu: - Hematoloji / Onkoloji alanında üç boyutlu gözlükler ile de görüntülenebilen bir sanal kongre merkezi tasarlandı. Platform hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlandı.

Romatologia

Romatologia Romatoloji E-Kongresi, Türkiye'nin Romatoloji alanındaki ilk e-kongresidir ve en büyük kongresidir (RAED Ulusal Romatoloji Kongresi'nden daha büyük).

Dahiliy-e 360 E-Kongresi

Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği'nin desteği ile gerçekleştirildi ve 3500 hekim katıldı.

Hepberaberix

GlaxoSmithKline Türkiye - Aşı Grubu: Aşı E-Sempozyumu. Proje dünya çapında GlaxoSmithKline APJEM tarafından verilen Marketing AllStars ödülüne, Türkiye'de ise "Gümüş Ödül"e layık görüldü.

Akademi Ağrı

İ.E Ulagay - Menarini Group: Türkiye'nin ağrı alanındaki ilk e-kongresi.

Pfizer'de Gelecek-Var!

Pfizer'de Gelecek Var E-Kariyer Etkinliği, Türkiye'nin ilk sanal kariyer fuarıdır. Toplam 20,000 üniversite öğrencisine ulaşıldı. Sistem üzerinden Marketing Expedition vaka yarışması düzenlendi ve PERYÖN tarafından "Ufuk Açıcı Fikirler" dalında birincilik ödülü aldı. E-Kariyer etkinliğinin ikinci versiyonu Pfizer Global'den İnovasyon ödülü aldı.

Kardiyoloji Özümseme

Pfizer Türkiye - Kardiyovasküler / Metabolizma Grubu, İnflammasyon Grubu, İnsan Kaynakları: Türkiye'nin ilk e-kongresi ve kardiyovasküler alanda dünyanın ilk e-kongresidir. Proje Üçüncü Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödüllerinde 2010 yılında "En İyi Eğitim Bilgilendirme Projesi", "En İyi Yenilikçi İletişim Kanalı Projesi" ve "En İyi Medikal Pazarlama Projesi" dallarında ödül aldı.

Ana Sayfa

İletişim

MITS markası Erkem Tıbbi Yayıncılık Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.'ne aittir. Her hakkı saklıdır. ©2016 MITS