Haberler

Bizden son haberler

01

Kasım

2015

EUTRAF

MITS, Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı tarafından desteklenen, 5 yıllık, çok ortaklı, uluslararası EUTRAF projesini başarıyla tamamladı.

05

Ekim

2015

EUTRAF CDSS

Kardiyovasküler risk hesaplama karar destek sisteminin iOS ve Android uygulaması "EUTRAF CDSS" çıktı! Android için http://bit.ly/1kP1rzK ve iOS için https://appsto.re/tr/oTRW9.i adreslerinden erişebilirsiniz.

06

Nisan

2015

İkinci Doktor

İkinci Doktor büyümeye devam ediyor! "Nörolojik Hastalıkları Danışma" seçeneğiyle artık hekimlerimizden Nöroloji alanında da görüş alabilirsiniz.

23

Mart

2015

E-Cardiology Academy

E-Cardiology Academy uygulaması ile sunum ve eğitimlere mobil cihazlarınız aracılığıyla erişebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklamanız yeterli. Android: http://bit.ly/1dVl6u7 iOS: http://apple.co/1MmJhjl

18

Şubat

2015

E-Cardiology Academy

Kardiyoloji ve kardiyovasküler alanında tüm hekimlerin ilgiyle takip edeceği uluslararası proje olan E-Cardiology Academy "www.ecardioacademy.com" hizmetinizde. Sürekli güncellenen özgün İngilizce içeriği ile sizlerle olmaya devam edecek, takipte kalın!

30

Ocak

2015

E-Kardiyoloji Akademisi

E-Kardiyoloji Akademisi, "www.ekardiyo.com" modern web tarayıcı uyumlu ve yenilenen arayüzü ile sizlerle.

30

Kasım

2014

İkinci Doktor

İkinci Doktor - Tıbbi Danışma Hizmeti artık sizlerle! Hastalığınız ile ilgili bilgileri ve tetkiklerinizi yükleyerek Kalp ve Damar Hastalıkları alanında uzman hekimlerden görüş alabilirsiniz.  www.ikincidoktor.com

17

Ekim

2014

E-Kardiyoloji Akademisi

E-Kardiyoloji Akademisi Android ve iOS uygulaması sayesinde sunum ve eğitimlere dilediğiniz zaman mobil cihazlarınız aracılığı ile de erişebilirsiniz. Uygulamayı Android platformu için http://bit.ly/1DbewHP ve iOS platformu için http://bit.ly/ekardiyo linkinden indirebilirsiniz.

17

Nisan

2014

İkinci Doktor

Kullanıcıların kişisel bilgisayarlarından tetkik, tahlil ve görüntülerini yükleyerek, alanında uzman doktorlardan görüş alabileceği tıbbi danışma hizmeti www.ikincidoktor.com çok yakında sizlerle.

18

Kasım

2013

MITS

Media and Medical Information Technology Solutions, yeni web arayüzü ile sizlerle. Bizi sosyal medyada da takip edin!

7

Kasım

2013

EUTRAF

EUTRAF yıllık olağan toplantısı Bilkent Otel'de 20 konsorsiyum üyesinin katılımı ile gerçekleşti.

01

Ocak

2013

Taşındık

MITS ailesi Bilkent Cyberpark'a taşındı.

Ana Sayfa

İletişim

MITS markası Erkem Tıbbi Yayıncılık Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.'ne aittir. Her hakkı saklıdır. ©2016 MITS