MOBS

Canlı ve adaptif video yayını

MOBS (Mobile Broadcasting System)

MITS, sağlık sektöründe artan canlı yayın ve on-demand video yayın ihtiyacını karşılamak amacıyla yayıncıların kendi kanallarını yaratıp yönetebilecekleri, gerçekleştirdikleri canlı ya da sonradan izlenebilen video yayınlarının analitik izlenme raporlarını alabilecekleri, güçlü bir sunucu altyapısına dayanan Sağlığınız TV platformunu gerçekleştirmiştir. Tüm mobil platformlarda izlenebilen Sağlığınız TV, adaptif video yayınına da olanak sağlayan ve MITS sunucularında yük dengeli olarak çalıştırılan Helix Media Server üzerinden yayın yapmaktadır.

 

Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı’na ait ekardiyo.com platformunun canlı yayın programı Kardiyoloji Sohbetleri, Sağlığınız TV üzerinden yayın yapmaktadır.

Canlı Yayın Sistemleri

MITS, hem yerleşik sistemleri ile Ankara şehir merkezinde yer alan canlı yayın stüdyolarından, hem de taşınabilir canlı yayın sistemi ile kongre merkezi, ameliyathane vb yerlerden internet üzerinden canlı yayın yapabilme yeteneğine sahiptir. Tüm canlı yayınlar Sağlığınız TV’de müşterilerimiz için açılan özel kanallar üzerinden yapılmaktadır. MITS, canlı yayınlar için duyurum ve kullanıcı katılımının sağlanması faaliyetlerini de müşterileri adına yürütmektedir.

 

İnternet üzerinden canlı yayın yapabilmek ve kullanıcılarınız ile bir Sağlığınız TV kanalı üzerinden buluşabilmek için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç

Ana Sayfa

İletişim

MITS markası Erkem Tıbbi Yayıncılık Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.'ne aittir. Her hakkı saklıdır. ©2016 MITS