GeNeCIS

İkinci görüş klinik bilgi sistemi

GeNeCIS (Next Generation in Clinical Information Systems)

İkinci görüş hizmeti vermek isteyen hekim grupları için, dünyanın ilk anahtar teslim (turnkey) ikinci görüş klinik bilgi sistemi. Hastalarınız için ikinci görüşü vermeye hemen başlamak için kullanabileceğiniz ilk ve tek platformdur.

 

GeNeCIS (Next Generation in Clinical Information Systems), herhangi bir hekim grubunun internet üzerinden ikinci görüş ve tıbbi danışma hizmeti vermesini sağlayan servis tabanlı, ikinci görüş hizmetleri için özel tasarlanmış bir klinik bilgi sistemidir. GeNeCIS, ikinci görüş hizmetinin online kullanıcılardan bilgilerin alınması, tıbbi görüntüleme tetkiklerinin yüklenmesi, ödeme süreçlerinin tamamlanması, tıbbi görüntülerin PACS üzerinde arşivlenmesi, raporlama süreçlerinin tamamlanması ve hekim ile hasta arasında online canlı görüşmenin sağlanması aşamalarının otomasyonunu sağlayan özelleşmiş bir klinik bilgi sistemidir.

 

İkinci görüş hizmeti vermek isteyen bir doktor ya da sağlık grubu musunuz? GeNeCIS ile tanışmak için bizimle hemen iletişime geçin ve bize demo isteği gönderin.

GeNeCIS Altyapısı ile Geliştirilmiş Projeler

İkinci Doktor

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk İkinci Hekim Görüşü platformu olan ikincidoktor.com, GeNeCIS sistemi üzerinde çalışmaktadır. Radyoloji, nükleer tıp, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi alanlarında Türkiye’nin önde gelen hekimlerini bir araya getiren ikincidoktor.com, sağladığı hızlı ve güvenilir tıbbi danışma hizmeti ile her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaktadır. İkincidoktor.com ve internetin gücü ile kullanıcılarımız, Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar, evlerinin ya da ofislerinin rahatlığında dünyanın önde gelen hekimlerinden tıbbi danışma hizmeti alabilmektedirler.

 

İkincidoktor.com’un misyonu, bünyesinde barındırdığı alanının önde gelen uzman hekimleri ile kullanıcılarının:

- Sağlığına ve hayat kalitesine katkıda bulunmak

- Gereksiz işlem ve ameliyatları önleyerek kullanıcılarının riskini azaltmak

- Doğru tedavi seçenekleri konusunda tavsiyelerde bulunarak alacakları sağlık hizmetinin kalitesini arttırmak

- Teşhis ve tedavi maliyetlerini düşürmektir.

 

İkincidoktor.com, Türkiye’de mali ya da lojistik sebeplerden ötürü dünyada alanında önde gelen uzman hekimlere ulaşmakta zorluk çeken kitlelere, bu hekimler tarafından verilecek sağlık hizmetini mali ve lojistik açılardan erişilebilir kılmayı amaçlamaktadır.

 

İkincidoktor.com, sigorta firmalarına da önemli avantajlar sunmaktadır. İkinci hekim görüşü ile gereksiz doktor ziyaretlerinin, ilaçların, hastaneye yatışların, tetkiklerin, işlemlerin ve ameliyatların önlenmesini sağlayarak danışanların sağlığına katkıda bulunurken, aynı zamanda sigorta firmalarının harcamalarını da azaltmaktadır. Bu sayede sigorta firmaları müşterilerine daha düşük primlere daha avantajlı planlar sunabilmekte ve müşterilerine daha fazla artı değer sağlayabilmektedirler.

 

Eğer bir sigorta firması yetkilisiyseniz ve ikincidoktor.com tıbbi danışma hizmetinin size sağlayacağı faydalar konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç

Ana Sayfa

İletişim

MITS markası Erkem Tıbbi Yayıncılık Yazılım Geliştirme ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.'ne aittir. Her hakkı saklıdır. ©2016 MITS